7 animacji dla inspiracji 🙂

Jeśli nie wyrośliście jeszcze z animowanych filmów to polecam Wam te, które mnie zatrzymały na kilka minut. Trafiły do mojego serca i głowy.

Pożegnanie

To cudowna opowieść o stracie, którą znalazłam na ESMA Movies. Teraz, jak o tym myślę to ta historia sama mnie odnalazła.

Farewell

Taki sam

O tym, jak zmienia się rzeczywistość, kiedy jest w niej to, co kochamy i lubimy. Jest to historia dla zmęczonych codziennością – daje gotową podpowiedź, co zrobić, by stała się ona kolorowa. Obowiązkowo powinnien obejrzeć każdy dorosły i rodzic.

Pepe School Land-

Szczęście

To smutna opowieść o gonitwie za szczęściem. Ten film ma ponad 10 milionów wyświetleń. Może już ją znacie … Autorem jest utaletowany ilustrator i świetny obserwator Steve Cutts.

Steve Cutts

Mobilność

Zabawna historia o tym, jak chęć zawarcia przyjaźni między krówką a pszczółką może przewrócić zrównoważoną społeczność do góry nogami. Świetny podkład muzyczny. Może się uśmiechnięcie, jeśli akurat jest Wam smutno.

Mobile (Animation / 2010)

Reklama dnia

To chyba najfajniejsza reklama jaką widziałam! O sile przyjaźni i miłości.

Ad of the day/ Erste Bank

Strach ma wielkie oczy

Dwie ostatnie bajki, nie – bajki są o strachu. Co się dzieje, gdy nami kieruje i o tym, że może warto czasem się z nim oswoić. 🙂

In Between , Gobelins
Człowiek, który bał się upadku, Future Shorts